PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207469}

Cząstki elementarne

Elementarteilchen
6,5 4 626
ocen
6,5 10 1 4626
5,0 6
ocen krytyków
Cząstki elementarne
powrót do forum filmu Cząstki elementarne

i prawde powiedziwawszy to jestem rozczarowany ! nie ma nic z głębi Houellebecqa, jest to raczej nudna opowieśc o dwóch kolesiach z problemami (ci którzy czytali ksiązke, wiedzą oajkich problemach mowa). Ten film jest kolejnym przykładem na to ze pewnych ksiazek po prostu nie można przekładac na jezyk filmu !!!

Powiem trywialnie... ten film trzeba zobaczyć, aby sie przekonać z jak wielkiego dzieła literackiego można zrobic bardzo BARDZO kiepściutki film !

___69___

głębia? wielkie dzieło?
chich, a moze wlasnie film obnazyl pustke tego "dzieła"
bo szczerze mowiac dlugo bym musial myslec, zeby sobie przypomniec glupsza i bardziej pretensjonalna ksiazke, ktora czytalem

ocenił(a) film na 8
ehhh

Pewnie zaczytujesz się w powieściach Coelho i nic co nie jest Ci podane na talerzu zwyczajnie do Ciebie nie trafia. Proponuje ponowną lekture i troche ogłady w krytyce kolejnych (tak, tak!!!) DZIEŁ... A co do filmu, to nie widziałem, ale nie sądze, żeby oddał przesłanie książki. Pozdrawiam!!!

ocenił(a) film na 8
James

Ksaizki nuiesety nie czytalem jedzcze, ale zamierzam. Natoamsit fuilo,m mi się podbał. Miał dekadencki klimat, doskonale p

ocenił(a) film na 8
James

Ksiazki niestety nie czytalem jeszcze, ale zamierzam. Natomiast film mi się podobał. Miał dekadencki klimat, doskonale p

ocenił(a) film na 8
fidelio

Aha jeszcze jedno.. Powiedz czym rozni sie ksiązka od filmu?

___69___

wszystko w filmie i książcee niestety bardzo smutne i dołujące, ja miałem tą "przyjemność" czytac książkę w święta - nie polecam, choćiaż tak wogóle to polecam, aczkolwiek trzeba uważać i przyszykować Coelho na później:)
pozdrawiam
wszystkich czytających i oglądających "cząstki elementarne"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones