Emilia Schüle

7,6
614 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Schüle

Myślałem, że ta piękna aktorka to Niemka, a tu niespodzianka. W wikipedii zobaczyłem, że z
pochodzenia jest Rosjanką. Teraz wszystko się zgadza :)

użytkownik usunięty
nick2008

TO SAMO pomyślałam. A tu kamień z serca!!!! xd

To samo i ja pomyślałem, dopisuje się do pamiętnika..... Za ładna ta Niemka, za ładna i już wszystko wróciło do normy, jednak Słowianka. Nihil novi !

nick2008

Dobra ale np. Lena Meyer-Landrut jest Niemką i ładną więc jedno drugie nie wyklucza

artaks

To, że się urodziła w Niemczech nie oznacza, że jest stu procentową Niemką. Jej dziadek od strony ojca urodził się w Estonii, a jego żona była Węgierką. Więc przynajmniej jej ojciec nie jest Niemcem. Oznacza to, że nie jest ona "czystą" Niemką, nawet jeśli jej matka nią jest. Jeśli moje dzieci urodzą się w Niemczech to przez to chyba nie zbrzydną :D

nick2008

A w Estonii to akurat ładnych dziewczyn od groma.
Jak byłem pierwszy raz w tym kraju to myślałem , że mam zwidy ;-)
Ciężko po ulicy przejść , żeby sobie karku nie nadkręcić :-)

nick2008

"Jeśli moje dzieci urodzą się w Niemczech to przez to chyba nie zbrzydną :D"
haha a jak Niemka urodzi dzieci w Rosji to jej dzieci z ładnieją?
W Wikipedii jest napisane że jest "niemiecką aktorką Rosyjskiego urodzenia" a nie że jest Rosjanką a po jej nazwisku chyba nie trudno się domyślić że co najmniej jeden z jej rodziców (zazwyczaj nosi się nazwisko tatusia) to Niemiec ...no chyba że sobie zmieniła nazwisko tak jak to robią amerykańscy aktorzy polskiego pochodzenia ale jakoś nic na ten temat nie znalazłem a Ty? ;)
Ale dopiero ten tekst o tym jak to Lena Meyer-Landrut nie jest "czystą" Niemka mnie rozbawił na całego :)
II wojna światowa skończyła się ponad 70 lat temu a Niemcy mający nasrane we łbie na punkcie czystości rasowej już dawno zeżarły robale (a nawet jak się jakiś uchował to pewnie nie potrafi się samemu podetrzeć będąc w tym wieku) jednak płomień nienawiści tamtych czasów żyje i nigdy nie zgaśnie dzięki polakom którzy wciąż dzielnie go podsycają ;)

A co do urody Niemek to nie jedną urodziwą widziałem ( zarówno w niemieckich jak i amerykańskich filmach) i nie przeszkadza mi ich pochodzenie w przeciwieństwie do niektórych ;)

Spicke

Popieram w 100%. Nie liczy się pochodzenie a charakter danej osoby, niestety większość ludzi leci stereotypami. Znaczna część Polaków jest "uprzedzona" do wielu ludzi innego pochodzenia ale nie zwracają już uwagi na to, co robią za granicą, np. w takiej Anglii... To że część Polaków zachowuje się jak bydło, nie oznacza chyba od razu iż wszyscy tacy są. :)

xXxFallenAngel17xXx

sam autor tematu jak i kilka innych leci tutaj stereotypami i bzdurami , że aż głowa boli. Kompleksy względem Niemiec widoczne;)

RAB

Kompleksy wobec Niemiec zaczęły się za komuny kiedy Polacy zobaczyli, że w NRD żyje się jak król, a w Polsce jak robak. I tak jest do dziś :p

nick2008

Dokładnie to samo myślałam ;))

nick2008

dokladnie to samo pomyslalem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones